Sztuka i studiowanieNa bieżąco

Wszystko co warto wiedzieć, co warto zobaczyć, gdzie warto być
https://edukacja-artystyczna.pl/wp-content/uploads/2020/05/na-biezaco2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Informacje bieżąceWystawyDruga wystawa końcoworoczna

8 lipca, 2022by admin

Kolejna zachwycająca wystawa studentów Edukacji Artystycznej.

Dwa lata Edukacji Artystycznej

 

Wystawa końcoworoczna jest podsumowaniem pracy plastycznej głównie studentów pierwszego i drugiego roku Edukacji Artystycznej oraz zwieńczeniem projektów realizowanych w ramach studiów II stopnia Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z Rozszerzoną Edukacją Artystyczną na Wydziale Nauk Społecznych oraz w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dominują realizacje studentów Edukacji Artystycznej z zakresu malarstwa, rysunku, projektowania, fotografii portretowej czy rzeźby itd.

Ograniczenia przestrzenne galerii nie pozwoliły na prezentację innych ciekawych prac z zakresu projektowania plakatu, form wydawniczych, rzemiosła artystycznego, sztuki ziemi. Te jednak doczekają się własnej wystawy, która przewidziana jest na nowy rok akademicki.

Obfitość przedmiotów praktycznych to z jednej strony duże wyzwanie dla studentów z drugiej strony zaś okazja do wzbogacenia swoich umiejętności praktycznych. Istotą zadań na kierunku była analiza szeregu problemów plastycznych oraz technicznych, zrozumienie istotnych zjawisk w sztuce a także nabycie podstawowych umiejętność warsztatowych – plastycznych i technicznych cechujących nowoczesnego nauczyciela.

Zapraszamy do oglądania!

Galeria SH | ul. Krakowska 71-79, Szczecin

Info na Facebooku

 

 

 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

© Uniwersytet Szczeciński, teksty i zdjęcia © podpisanych autorów