EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Jeden z najfajniejszych i innowacyjnych kierunków studiów w Szczecinie. Dla artystycznych dusz interesujących się wieloma  obszarami sztuki!

© Uniwersytet Szczeciński
Edukacja Artystyczna

Aktualności

Studenci EA w Maleńkiej Krainie

Nasze studentki 2 roku PPiW drugiego stopnia oraz studentki 3 roku Edukacji Artystycznej odwiedziły w dr Paulą Wiażewicz-Wójtowicz nowopowstałe ukraińskie przedszkolu  w Szczecinie – „Maleńka Kraina”. Nasze Studentki przeprowadziły dla maluchów ciekawe zajęcia. Było radośnie, świąteczne i twórczo.

W dniu wczorajszym nasze studentki III roku Edukacji Artystycznej i towarzyszące im studentki II roku PPiW drugiego stopnia wraz z dr Paulą Wiażewicz-Wójtowicz udały się do ukraińskiego przedszkola „Maleńka Kraina” aby zrealizować scenariusz zajęć pod tytułem „Święta polsko-ukraińskie” nad którym studentki EA pracowały w ostatnim czasie

Dzieci cudowne, otwarte i bardzo zaangażowane pracowały przy czterech stanowiskach, malując i ozdabiając szyszki, robiąc bombki, łańcuchy i odbitki…

Wspaniałe doświadczenie za nami, dziękujemy za możliwość spędzenia czasu w tym wypełnionym radością, uśmiechem i wdzięcznością miejscu!

Веселих Різдвяних Cвят!

Więcej zdjęć na FB Edukacji Artystycznej